קטגוריות
מחשבים

בניית אתרים לאינטרנט

כל המידע המקצועי כל בניית אתרים לאינטרנט
יש לנו דוגמאות כיצד לבנות אתר חנות עבור קמעונאים ויצרנים. בנוסף גם תבנית אתר חנות אחת עבור לקוחות המחפשים חזית חנות! יש לנו גם תבנית חנות עם מערכת הזמנות מקוונת. וזה מושלם למתי שאתה מטפל באלפי הזמנות.

למה חשוב לבנות חנות באינטרנט עם סליקה

כיף מכירות אחר! נהל את כרטיסי האשראי של הלקוח! ולפשט את תהליך הקופה!. שים את הלקוח שלך בשליטה!. אתר עם מודול צ'ק-אאוט נייד יכול לשמש עבור לקוחות שפשוט רוצים לעזוב את החנות באופן מיידי!. אבל יש כל כך הרבה יותר!. באפשרותך לאפשר למשתמשים ליצור הזמנות משלהם. אם המוצר או העסק שלך עונתיים או עונתיים בלבד, באפשרותך להפוך את פורטל החנות שלך לאחרדותי למשתמש הן בחגים והן בעונות השנה.

כל פרטי ניהול המלאי והשילוח שלך ריכוזי!. משתמש יכול לגשת פרטי התשלום שלהם מכל אתר אינטרנט!. לחץ על מוצר או הוסף לסל עם כרטיס האשראי שלו ומידע התשלום שלך מתעדכן!. עיין בדף אינטרנט או הצג מלאי של חנות במכשיר נייד באמצעות פתרון מסחר אלקטרוני משולב זה. Store Admin מאפשר למשתמשי אינטרנט ונייד להתאים אישית במהירות את חזיתות האינטרנט או החנויות הניידות שלהם, לתמוך במקורות מלאי מרובים ולשלב אפשרויות תשלום!

בניית אתרים לאינטרנט

שכחת את הסיסמה שלך? התחבר כדי לקבל את זה

בחר את הפלטפורמה שלך. הוסף באופן מיידי את המוצרים שלך לחנות שלך!. עיין ברשימה עצומה של תבניות חנות!.

צור את החנות שלך בדרך!. לעולם אל תהיה שוב בלי חנות. להזמין, להגדיר ולהשלים את כל ההתאמות האישיות של החנות שלך בדרך!.

המר כל אתר אינטרנט או אתר סטטי לחנות! מעוניין בחנות בעוד פחות מ-10 דקות? לבניית אתרים לאינטרנט

ניתן לפרסם את אתר שלכם בכל העולם

רוצה למכור ללקוחות ברחבי העולם? מנהל החנות יכול לעזור לך!. שלח יישום חנות חדש ללקוחות. למשתמשים בינלאומיים יש 24 שעות להשלים את ההזמנה שלהם!

קל ליצור חנות מאפס! מנהל החנות כולל הגדרה מלאה של מוצרים, עסקים ומבצעים. באפשרותך להתאים אישית את כל הרכיבים כך שיתאימו לעסק שלך. שום עסק אינו שלם ללא אתר אינטרנט. מנהל החנות יכול לספק את החנות היחידה לעיצוב אתר האינטרנט שלך.

יהיו לך את כל הכלים כדי ליצור חנות מקצועית באינטרנט, ניהול חנות מקוונת וניהול חנות מקוונת.

האם האתר הנוכחי שלך לא נמכר היטב? צריך מתיחת פנים? מנהל החנות יכול להפוך את האתר שלך לחוות קניות מקוונת ייחודית. עגלת קניות מקוונת, טופס הזמנה, מכירה מקוונת, ועוד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *